bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

P!NK vystoupí v Praze Sekce: Koncerty
AMERICKÁ ZPĚVAČKA P!NK JE ZPĚT A PRODLUŽUJE KONCERTNÍ TURNÉ FUNHOUSE, SE KTERÝM V LISTOPADU ZAVÍTÁ I DO ČESKÉ REPUBLIKY.

PINKDRŽITELKA NĚKOLIKA OCENĚNÍ GRAMMY, MULTIPLATINOVÁ ZPĚVAČKA P!NK, POTVRDILA
KONCERTNÍ TERMÍNY PRO ROK 2009.


MEZI KONCERTNÍMI ZASTÁVKAMI NECHYBÍ ANI PRAŽSKÁ O2 ARÉNA, KDE SE ZPĚVAČKA UKÁŽE POTŘETÍ.

TENTOKRÁT PŘEDSTAVÍ FANOUŠKŮM KROM NEJVĚTŠÍCH HITŮ MATERIÁL Z LOŇSKÉHO ALBA FUNHOUSE.

Sedmadvacetiletá zpěvačka, vlastním jménem Alecia Moore, začala se skládáním již jako čtrnáctiletá. Na tom by nebylo nic zvláštního, uvědomíme-li si, že vyrostla v hudebně založené rodině. V městečku Doylestown, které není zrovna vyhlášenou líhní talentů, však potřebovala k úspěchu mnohem víc než jen hudební nadání. První šance představit se před publikem se jí naskytla s nabídkou vystupovat každý pátek v místním klubu. Asi by v Philly klubu vystupovala se střídavými miniúspěchy dodnes, kdyby se tam jeden pátek nezastavil zástupce společnosti MCA, která v tu dobu hledala vhodné adepty pro novou R&B kapelu.
Došlo na konkurz, kterým P!nk prošla bez problémů.

V kapele Basic Instinkt se však necítila, a proto ji záhy opustila. Následovalo působení v projektu Choice, které však délkou trvání nepřesáhlo účast v již zmiňované skupině Basic Instinkt. Pink si zkusila roli členky kapely, ale nejlépe se cítila sólistkou, a proto na nabídku producenta Daryla Simonse k napsání nějakých skladeb nadšeně kývla.

Dalo by se říci, že v této chvíli se odstartovala její hvězdná kariéra – první album „Can’t Take Me Home“ z roku 2000 se stalo okamžitě platinové (několikrát) a hned tři skladby („There U Go“, Most Girls“ a „You Make Me Sick“) se usídlily na prvních příčkách Top Ten. Záhy se vydala na turné, kde předskakovala kapele *N Sync.

Poté se začala věnovat přípravám na své druhé album. Mezitím se podílela na skladbě
„Lady Marmelade“ určené pro film Moulin Rouge, na níž spolupracovala s Christinou Aguilerou, Myou a Lil‘ Kim. Ze skladby se stal velký hit nejenom v USA, ale i v Evropě.
S vlastním singlem přichází až ke konci roku 2001.

Skladba „Get The Party Started“ se okamžitě stala obrovským celosvětovým hitem, a vydláždila tak cestičku pro celou desku s názvem „M!ssundaztood“. Druhý singl „Don’t Let Me Get Me“ kráčel v úspěšných šlépějích svého předchůdce.PINK

Znatelné přitvrzení přišlo s dalším dlouhohrajícím počinem „Try This“ z roku 2003. Album bylo mnohem více rockově orientované, o čemž svědčí i skutečnost, že P!nk na něm kromě jiných spolupracovala s frontmanem kapely Rancid, Timem Armstrongem, jehož rukopis se zapsal do 8 skladeb. Jako první singl z desky si P!nk zvolila skladbu „Trouble“, která zpěvačce přinesla kromě úspěchů v žebříčcích i cenu Grammy.

V přestávce mezi nahrávkami se P!nk věnovala spíše svému soukromému životu – začátkem roku 2006 se provdala za motocrossového závodníka Careyho Harta. O pár měsíců později je již P!nk zpátky na scéně s novým albem „I’m Not Dead“, jehož vydání předznamenala skladba „Stupid Girl“, kterou doprovázel velice vtipný videoklip a která album katapultovala na první příčky hitparádových žebříčků.

P!nk se rozhodla nahrávku podpořit na světovém turné, jehož evropská část zahrnula i Českou republiku, kde zpěvačka vystoupila 13. prosince v pražské Sazka Aréně.

S novou nahrávkou nazvanou „Funhouse“ se P!nk vrátila v listopadu 2008. Vydání předznamenal singl „So What“. Jako všechna předchozí i toto album se setkalo s kladnými ohlasy z řad novinářů i fanoušků.

Domácí publikum dostane 19. listopadu 2009 exklusivní šanci přesvědčit se o zpěvaččiných kvalitách v rámci živého vystoupení v pražské O2 Aréně.

VSTUPENKY V PRODEJI OD DUBNA 2009 – ZAČÁTEK PŘEDPRODEJE BUDE UPŘESNĚN
CENY VSTUPENEK: 850 – 1490,- Kč

Vstupenky ve všech prodejních místech Sazka a.s., nebo na webovém portálu www.sazkaticket.cz


Autor: www.bavmese.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy