bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Novoroční benefiční koncert Sekce: Koncerty
Lucie Bíla a Robert Jícha připravují novoroční benefiční koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek

LUCIE BÍLÁ & ROBERT JÍCHA

pořádají novoroční benefiční koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek

Už počtvrté organizuje Robert Jícha koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek koncert, jehož výtěžek bude věnován na podporu komplexní péče o onkologicky nemocné děti absolvující léčbu na Klinice dětské onkologie Fakultní nemocnice v Brně (KDO FN Brno) a ve prospěch onkologicky nemocných kojenců, dětí a dospívající mládeže.

Letos se Robertu Jíchovi podařilo oslovit snad nejpopulárnější osobnost v naší zemi, paní Lucii Bílou, která se ráda koncertu na podporu dobré věci zúčastní, a to za doprovodu skvělého pianisty Petra Maláska. Ještě před jejím vystoupením divákům zazpívají mimo samotného organizátora Roberta Jíchy také jeho kolegové z Městského divadla Brno Jana Musilová, Petra Jungmanová a Lukáš Vlček s pianistkou Šárkou Královou a perkusistou Pavlem Plchem.

Z koncertu vybrané peníze budou předány - stejně jako v předcházejících letech - prezidentce NFDO Krtek Martině Šmukové. Díky zakoupeným vstupenkám a umělcům, kteří se dosud vždy plně vzdali svých honorářů, mohlo být nadaci v průběhu tří let předáno celkem cca 210.000,-Kč. Snahou Roberta Jíchy a díky sponzorům se daří předávat nadaci Krtek i věcné dary, např. lednici, LCD televizor, herní konzoly atp.

Cena vstupenek: 650,- Kč.


Autor: bavmese.cz 6.1.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy