bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Michal Hruza zahraje dětem Sekce: Koncerty
Zdarma přístupný koncert Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy ozdobí oslavy Dne dětí v oblíbeném nákupním a zábavním centru Olympia Brno v neděli 30. května od 16 hodin.

Michal HrůzaMichal Hrůza a Kapela Hrůzy se do Olympie chystají se speciálním programem zahrnujícím  známé hity staršího data, jako například Nosím černý brejle nebo Zejtra mám, ale zahrají i  písně z aktuálního alba Napořád. Návštěvníci amfiteátru v novém Olympia parku, kde se koncert pod širým nebem uskuteční, si tak budou moci spolu s  Michalem Hrůzou zanotovat třeba známou titulní píseň Budu Ti vyprávět ze seriálu České televize Vyprávěj nebo píseň Napořád - vloni na několik týdnů v rádiích vůbec nejhranější českou píseň....

Vystoupení Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy bude od 14 hodin v Olympia parku předcházet interaktivní program pro děti i dospělé připravený ve spolupráci s Policií ČR a Mezinárodní policejní asociací. Policejní potápěči v bazénu předvedou praktické ukázky své práce, na dopravním hřišti si děti otestují „řidičské“ umění a znalost dopravních značek, k vidění a samozřejmě také prozkoumání budou hasičská a policejní auta a technika, jakož i řada dalších atrakcí.

Dětský den v brněnské Olympii je zkrátka zaručeným tipem na příjemné nedělení odpoledne pro celou rodinu se spoustou zábavy, korunované lákavým hudebním zážitkem.


Autor: www.bavmese.cz 28.5.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy