bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Soutěž o 3 knihy - Malý princ Sekce: Knihy
Zasoutěžte si o klasiku dětské literatury. Získejte právě vy příběh o kouzelné bytosti, která přichází na naši Zemi ze vzdálených vesmírných světů. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a budete zařazeni do slosování, které proběhne 30.9.2007

Není pohádka jako pohádka a není princ jako princ. Tenhle je skutečně vyjímečný – je to kouzelná bytost, která přichází na naši Zemi ze vzdálených vesmírných světů. V africké poušti se s Malým princem setkává opuštěný letec, autor našeho příběhu. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí, o odpovědnosti za ty, které máme rádi. Napište nám na adresu gpaveskova@bavmese.cz za jakou částku si máte možnost tuto knihu na stránce Knihyprodeti.cz pořídit. Soutěž probíhá do 30.9.2007, kdy ze správných odpovědí vylosujeme 3, jejichž autoři si budou moci knihu přečíst zdarma. Hodně štěstí přeje redakce Bavmese.
Autor: Bavmese 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy