bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Čarodějnický kalendář Sekce: Knihy
Jak správně čarovat po celý rok - Marcela Košanová

Čarodějnický kalendářKaždá z nás cítí sílu přírody bez ohledu na to, je-li čarodějkou či nikoli. Někdy jsme bezdůvodně lítostivé, jindy zase máme chuť skály lámat. Jsou období, kdy se cítíme na devadesát, a pak nečekaně přijde nutkání rozběhnout se, jako by nám bylo dvacet.

Abychom mohly těmto situacím nejen čelit, ale využít je ve svůj prospěch, je třeba znát, kdy přijdou a co přinášejí.

Čarodějnický kalendář vás vezme na procházku kolem roku, při níž si můžete ověřit nejen svou sílu, ale i sílu přírody. Trocha toho čarování nikdy není na škodu. Čarodějnický rok vám nabízí nekonečně mnoho možností...

O autorce:
KOŠANOVÁ MARCELA
Žena z rodu čarodějnic
"Narodila jsem se před padesáti lety a celý svůj život jsem prožila na úpatí Krušných hor v Chomutově. Měla jsem to štěstí, že ženy mého rodu byly čarodějnice. Tajemství, která mi byla sdělována, se předávala v naší rodině odnepaměti. Žádná žena našeho rodu se však nikdy nestala profesionální čarodějnicí. V tomto směru jsem první. Můj živnostenský list je vystaven na výklad z karet a čtení z ruky.
Kromě své živnosti jsem spolupracovala s regionálním rádiem, kde jsem měla své pravidelné noční vysílání. V různých pořadech jsem vystupovala na všech programech televize. Stejným způsobem spolupracuji i s novinami a časopisy, a to jak regionálními, tak celostátními. Ve svém regionu i v Praze jsem absolvovala celou řadu přednášek a seminářů. Moje nejdůležitější spolupráce je s časopisem Astro, ve kterém nejen publikuji své články, ale také se podílím jako lektorka na astrovíkendech a astrotýdnech, které časopis pořádá pro své čtenáře po celé republice i v zahraničí."


Autor: www.motto.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy