bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Vlajka Wanastovek zavlála nad Křivo Sekce: Jiné akce
Hradby starobylého Křivoklátu v závěru listopadu obsadili členové kapely Wanastowi Vjecy.

Robert Kodym, Tomáš Vartecký, Štěpán Smetáček a Radek Havlíček tady v režii Maxe Kolbeho natáčeli klip k písničce Kulomet z nového alba Letíme na Wenuši. 

Wanastowi Vjecy letí na Wenuši závratnou rychlostí – záhy po vydání a slavnostním křtu v pražském Bontonlandu 24. listopadu zamířilo CD rovnou na třetí příčku v hitparádě nejprodávanějších desek TOP 50. Na novinku opravdu slušný výkon! „Je to asi takowá multimetafora mezi bohyní lásky Wenuší, planetou Wenuší, wěstonickou Wenuší a v neposlední řadě wenušiným pahorkem, který vypadá při pohledu od hlavy ženy trochu jako hora Říp, na které wěští poustewník pan Wanasto. Wanastowky letí na Wenuši raketou, do který se přikládá dřevěný uhlí,“ okomentoval Robert Kodym název titulní písničky i celého alba. Mezi dalšími devíti skladbami je například cover verze světoznámé punkové pecky Ca plane pour moi nazpívaná ve francouzském originále.

Velkoryse koncipované turné kapela ve staronovém složení chystá na březen a duben. V České republice a na Slovensku odehraje asi 18 koncertů.


Autor: www.bavmese.cz 7.12.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy