bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Večerníček s The Tap Tap v Opeře Sekce: Jiné akce
Speciální mikulášský Večerníček s The Tap Tap v Opeře.V pondělí 5. prosince bude městem chodit Mikuláš a zavítá i do Státní opery v Praze, kde se koná

Velkou mikulášskou show se spoustou písniček, čerty a anděly budou moderovat Jan Kraus a Ladislav Angelovič. V přímém přenosu od 18 hodin ji vysílá Česká televize. Dárkem pro děti v hledišti Opery i doma u televizních obrazovek bude speciální mikulášský díl Večerníčku v podání herců z divadla Minor.

O čem bude Večerníček vyprávět, prozradil režisér Jan Jirků: „Mezi Mikulášem a Čertem vznikne velká hádka, protože Čert ukradne Mikulášovi něco, co nesmím prozradit, ale co Mikuláš nutně potřebuje (a není to berle). Potom se ale, coby zachránce, objeví Kašpárek. A jak to již bývalo ve starých hrách, také tentokrát Kašpárek s Čertem zle zatočí a pomůže Mikulášovi, aby mohl dětem rozdat dárky, stejně jako každý rok. Tuhle hříčku jsem napsal na motivy prastarých lidových a loutkových her, které se hrály dětem už před dvěma sty lety a možná ještě dříve. Je milé vidět, jak se děti smějí stále stejným věcem, jako by se jejich humor navzdory času vůbec neměnil.“


Autor: www.bavmese.cz 2.12.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy