bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Evita zahájila další turné Sekce: Divadlo
Legendární muzikál Evita proslulé britské autorské dvojice Tim Rice a Andrew Lloyd Webber, který v koprodukci s německou agenturou připravil tým Městského divadla Brno, zahájil své další turné.

Příběh Evity, první dámy Argentiny, měl svou premiéru již v roce 1978 v Londýně a jeho brodwayská verze získala sedm prestižních ocenění TONY Award, včetně ceny za nejlepší muzikál.

Ředitel Městského divadla Brno a režisér Stanislav Moša tento oblíbený kus nastudoval s mezinárodním obsazením a úspěšně jej poprvé uvedl v loňském říjnu v německém Herfordu.

Od té doby je Evita na cestách po Evropě a doposud zaplnila sály v Německu, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Itálii a Švýcarsku.

Díky skvělým diváckým ohlasům tvůrci muzikálů vyjeli na nové turné, které bylo zahájeno 11. října ve švýcarském Düdingenu. Skoro dvouměsíční divadelní šňůra bude pokračovat také po německých městech jako například Lindau nebo Erfurt.

Ukončena bude silvestrovským představením ve Fürthu, přičemž celkově herci odehrají třiadvacet představení na devatenácti místech. Muzikál, který se hraje v němčině a angličtině doprovází jedenáctičlenný orchestr. Na jeho nastudování se kromě Stanislava Moši podíleli i choreograf Vladimír Kloubek, dirigenti Karel Albrecht a Martin Procházka (i hudební nastudování), kostýmní výtvarnice Andrea Kučerová nebo asistenti režie Jiří Horký a Petr Gazdík.


Autor: www.mdb.cz 1.1.2000

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy