bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

ABC - last minute Sekce: Divadlo
9.4. od 19.hod. Jaan Tätte Tajemné rozcestí neboli Zlatá rybka po estonsku za 20 Kč

Jaan Tätte je nejen úspěšným dramatikem, ale také folkovým zpěvákem. Jeho písně, které vzdáleně připomínají balady Leonarda Cohena, jsou v jeho rodné zemi velmi oblíbené a v Estonsku je vnímán podobně jako u nás Jaromír Nohavica. Tajemné rozcestí je moderní parafrází pohádky o zlaté rybce. Hra byla s úspěchem uvedena nejen v Tallinnu, ale například i ve Stuttgartu či Londýně. Svou zápletkou tak trochu připomíná slavný film Neslušný návrh s Robertem Redfordem a Demi Mooreovou.
 
Hra s podtitulem Zlatá rybka po estonsku klade zásadní otázku: jak daleko je ochoten za peníze člověk jít? Dá přednost penězům nebo lásce? K čemu tíhne lidská přirozenost? Je to chytrá, přitažlivá hra, která se s lehkostí a vtipem pohybuje od pohádky k společenské satiře, od černé komedie k psychologickému thrilleru. A určitě je i první estonskou hrou, která díky svému pohledu až na dno duše, ale také dobře vystavěné zápletce, sugestivně stupňované atmosféře a skvěle napsaným postavám, slaví úspěchy v celém světě. Má výhodu v tom, že divákům ponechává děravou naději, že by láska a peníze mohly být slučitelné. Hru uvedeme v české premiéře v Divadle ABC v režii Lídy Engelové.


Hra o zázracích a penězích a také o děravé naději, že by láska a peníze mohly být slučitelné.


Hrají: Ladislav Mrkvička, Martin Písařík, Lucie Pernetová a Zdeněk Vencl

Rezervace: 728 655 901


Autor: www.m-d-p.cz 8.4.2010

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy