bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

Nová pohádka Zdeňka Trošky Sekce: CD a DVD
Ochutnávka nové pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta již je v kinech!

Ochutnávka nové pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta již brzy v kinech!

 

Práce na zbrusu nové pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, jehož producenty jsou společnosti Golem Film a MediaPro Pictures, se blíží do finále! Ještě před dubnovým uvedením filmu do široké distribuce uvidí diváci v kinech již tento týden jeho ochutnávku v podobě traileru. 

 

Od první klapky v kouzelné přírodní lokalitě Židova strouha u Týna nad Vltavou uplynulo více než půl roku. Část práce zkušeného štábu mohli diváci vidět v kinech již od čtvrtku 10. února 2011 v podobě upoutávky k této výpravné pohádce, na celkový výsledek si budou muset všichni počkat až do dubna, kdy bude Čertova nevěsta uvedena do kin distributorem, společnostní Bontonfilm. 

 

Těšit se mohou nejen na romantický příběh s dobrým koncem, krásné lokality, úžasné a promyšlené kostýmy a masky, ale i filmové triky, bez kterých by se pohádka neobešla. Snímek je nabitý 195 vizuálními efekty, jejichž vlastní realizace trvala tři a půl měsíce a podílelo se na ní celkem 14 kompozitorů a animátorů pod taktovkou Borise Masníka a společnosti UPP a.s. 

 

Na celovečerním filmu se podílel tým osvědčených filmových tvůrců, jako je například scénárista Marek Kališ, kostýmní výtvarník Národního divadla a Státní opery Praha Josef Jelínek, přední umělecký maskér Bobo Sobotka, s kterým Troška spolupracuje už přes třicet let. Kamery se ujal skvělý český kameraman David Ployhar a hudbu složil skladatel Miloš Krkoška. V hlavních rolích uvidíme například Sabinu Laurinovou, Františka Němce, Davida Suchařípu, Báru Munzarovou, Karla Zimu či Janu Andresíkovou. Ústřední dvojici si pak zahrají studenti pražské DAMU, Eva Josefíková a Václav Šanda.

 

Čertovu nevěstu, vyprávějící příběh o lásce a odvaze, inspirovaný klasickou pohádkou Boženy Němcové Spravedlivý Bohumil, vyrábí producenti Jan Kuděla (Golem Film) a Mihai Predescu (MediaPro Pictures). Televize Nova je jejím hlavním partnerem. Film vznikl ve spolupráci a za podpory Ministerstva kultury České republiky. K dalším koproducentům snímku patří společnosti RWE a Barrandov studio. Autor: www.bavmese.cz 13.2.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy