bavme se - kulturní tipy
Vybraná akce
Reklama
Spolupracujeme s
cestovní kanceláří BlueSport.cz, která organizuje dovolené u moře, zejména pak v italském letovisku Lignano a nově spustila webové stránky s nabídkou letní dovolená.

V zimě si u této cestovní kanceláře můžete zajistit lyžařskou dovolenou v Livignu

Naším dalším partnerem je firma AZAMS, která dodavá dětské nastavitelná židle.

Partneři
Nakladatelství MOTTO

kulturní tipy - BAVME SE - kulturní tipy

KRYŠTOF natočila novou píseň Sekce: CD a DVD
Skladbu Střepy Kryštof připravili pro seriál Znamení koně, který bude zanedloho vysílat Česká televize. Zpěvák Richard Krajčo v něm navíc ztvární jednu z hlavních rolí.

Skupina KRYŠTOF natočila novou píseň. Jmenuje se Střepy a najdete ji na reedici alba Jeviště, která vyjde na přelomu ledna a února...
 
Skladbu Střepy Kryštof připravili pro seriál Znamení koně, který bude zanedloho vysílat Česká televize. Zpěvák Richard Krajčo v něm navíc ztvární jednu z hlavních rolí. Střepy se též dostanou na rozšířený dvoudiskový formát desky Jeviště, který se na pultech prodejen objeví přesně rok po vydání původní verze alba. Kromě novinkové písně bude bonusový disk obsahovat remixy nahrávek z Jeviště. Na nich se podílela řada zajímavých osobností tuzemské či slovenské hudební scény, například písničkář Xindl X, talentovaný průvodce elektronickým světem Kubátko, slovenští Veneer, Monoriderz ze Zlína, producent Boris Carloff nebo skupina Hraczki. Úpravy dodělávají i Kato z Prago Union, Vec, BPM z Liberce nebo znovuzrození vyškovští Here. Samotná jména remixérů jsou zárukou toho, že půjde o pestrou kolekci mnoha stylů a zvukových modelů...
 
Jak jsme již informovali, Kryštof také vyrazí na další originální turné KRYŠTOFF / ON, tentokrát po českých kinech. Zájem o netradičně pojatá vystoupení je veliký, většina z nich už je vyprodaná a tak kapela - pokud to místní podmínky a termínová listina dovolují - přidává. Třeba pro Ostravu a Prahu už byly vypsány třetí koncerty! Přidává se i v Jihlavě, Olomouci, Hradci Králové, Pardubicích nebo Mladé Boleslavi.


Autor: www.bavmese.cz 5.1.2011

   

This is alternative content.Created by Virtualflexx & friends  ©2007 - 2009, všechna práva vyhrazena BavmeSe.cz kulturní tipy.
Dnes je
Sobota 17.března 2018
Upoutávka
Váš banner 120 x 600 zde? Kontaktujte nás.
Přidat akci
Pořádáte vlastní akci?
Chcete na ni upozornit?
Napište nám
Reklama
Váš odkaz na tomto místě za 40,- Kč / měsíc

Airsoft - Army shop
Doporučujeme
Astratex

Odkazy